Collection SYSTEM

Rätsepaülikond ruumi, võimaldab paindlikke ja personaalseid lahendusi.

Rätsepatööna valmivad igale maitsele erilised ja paindlikud lahendused. Lai valik tänapäevaseid kvaliteetseid konstruktsiooni- ja viimistlusmaterjale tagavad iga viimasegi detaili täiuse, häirimata funktsionaalset õhustikku.

WAY – Snaidero Design

Lihtsate vormide ilu! Way on puhta esteetikaga, arhitektuurse stiiliga kaasaegne köök. Way muudab eriliseks elementide loogiline ühtesobivus, mida rõhutab puhas disain, dekoratsiooni ja detailidega mitte liialdamine.

WAY MATERIA – Snaidero Design

Way Materia on kaunite proportsioonidega samas minimalistlik köök. Kvaliteeti rõhutavad pikaajalisest kogemusest ja põhjaliku hoolikusega valitud viimistlusmaterjalid -klaasja keraamika ning värvikombinatsioonid.

ORANGE – Michele Marcon Design

Orange on põhilisi geomeetrilisi seaduspärasid järgiv. Põhikujunditest koosnev, tundlikku varieerimist võimaldav, lihtsate kattematerjalidega köök, mis mõjub esteetiliselt ja puhtalt. Heledad tööpinnad ning värviküllane graafika lisavad suursugust elegantsi.

LOOK – Michele Marcon Design

Michele Marconi disaini iseloomustab ajatu ning kaasaegselt luksuslik stiil. Look’i iseloomustab võimalus igal ajal oma ümbrus ümberkorraldada just selliseks nagu Sa soovid.